Ze života štěňat – mimořádná aktualita

V minulé aktualitě jsme se loučili, ale až dnes nám kamarád – fotograf poslal fotky, doplnili jsme je do fotogalerie a budeme moc rádi, když si je prohlédnete. Současně toho využijeme, abychom popsali tři týdny, během kterých od nás postupně odcházela štěňátka.

První 11. 7. odjel do nového domova Barny – Kladno. Další den 12. 7. si odvezli Boba do Horní Bělé, toho budeme mít jen 30 km daleko. Cali ho hledala a smutný byl i Buddy. Ten odjel v neděli 16. 7. do Prahy. V úterý 18. 7. si odvezli Betty do Děčína, to smutnila pro změnu Besy. Zbyly nám doma tři fenky, se kterými jsme začali chodit na procházky. První vycházka byla hodně náročná, to jsme se vrátili domů a byli jsme oba zralí na sprchu. Fenky nevěděly, co se od nich chce a Cali pořád štěkala, asi se o ně bála. Každý další den už to bylo o hodně lepší. Ve středu 26. 7. se vydala Biskit až do Luhačovic a dnes 29. 7. odjela Bonnie do Brna. Zůstala nám doma poslední Besy, která se s námi rozloučí v úterý 1. 8., pojede do Domažlic.

Od všech majitelů nám přišla zpráva, jak proběhla cestě a později i informace jak se štěňátkům v nových domovech daří, někteří poslali i fotku nebo video. Jsme moc rádi, že jsou všichni pejskové v pořádku. Cali je sice smutná, ale zase na ní teď budeme mít víc času, také se s ní chystáme v září na dovolenou.

To už je z chovné stanice Calchott opravdu všechno, přejeme novým majitelům štěňátek hodně příjemných (někdy i perných) chvilek strávených s jejich applíky.

Fotografie narozených štěňátek si můžete prohlédnout v sekci Vrh B / Štěňata.

Rozsáhlou fotogalerii štěňat a jejich vývoje, kterou budeme průběžně aktualizovat, připravujeme v sekci Vrh B / Fotogalerie.