Informace o krytí

Námluvy

Nevěděli jsme, jestli Cali necháme znovu připustit. Ale s majiteli vrhu A jsme stále v kontaktu, posílají fotky, videa a píší zprávy, jak se daří jejich chlupáčům. Pokaždé nám to udělá radost. I to rozhodlo, když letos na jaře začala Cali hárat, že jsme jí i sobě chtěli ještě jednou dopřát štěňátka. Poradkyně chovu nám vybrala samce jménem Huston Queen Elsa, jeho majitelé mu říkají Hugo. Hned jsme se s nimi domluvili, že můžeme kdykoliv přijet na návštěvu.

Krytí

  Pátek 17. 3. 2023

Veterinární vyšetření ukázalo, že nejvhodnější den na krytí je právě dnes. Naložili jsme Cali do auta a jeli s ní na „výlet“. Doma byla jen majitelka Huga, proto Cali stačila prolustrovat celou zahradu, boudu i kuchyni, musí přece vědět, z jaké rodiny je budoucí táta štěňat. Po chvíli se majitel s Hugem vrátil z procházky a pejskové hned věděli, co se od nich očekává. Přesto jsme se domluvili, že se ukážeme znovu druhý den. To už Cali začala kňučet, sotva jsme vjeli k nim do ulice, že by Huga cítila nebo to tam poznala, netušíme, ale zbytečná cesta to rozhodně nebyla. Třetí den při úklidu auta si Cali automaticky nastoupila, když jsme jí ze sedačky vyhodili, dostali jsme co proto. Majitelka Huga nám posílala ještě čtvrtý den jeho fotku, jak Cali vyhlíží, asi to byla velká psí láska.

V úterý po Velikonocích jsme s Cali byli na sonu a už víme, že čeká štěňátka. Narodit by se měla okolo 17. května 2023, moc se na ně těšíme.

Více informací o Cali najdete v sekci Naše fenka / Cali Silesia Herisau, více informací o krycím psovi Hugovi najdete v sekci Vrh B / Krycí pes.

Galerie z krytí Cali a Huga

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Fotodokumentace březosti Cali

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com