Aktuality z vrhu B

Co je nového u štěňátek z vrhu B?


Narození štěňat – vrh B

Dnes 16. 5. 2023 se naší fence Cali narodilo 7 štěňátek.

Ze života štěňat – 7. den

Dnes je našim štěňátkům už týden. Hned druhý den po porodu jsme s nimi byli u veterináře, aby je zkontroloval. Byl s jejich zdravotním stavem spokojený.

Ze života štěňat – 14. den

Štěňátkům je dnes 14 dní. Všechna už začínají koukat a zjišťují, k čemu mají zadní nožičky. Z pracovny se občas ozve náznak vrčení a štěkání.

Ze života štěňat – 21. den

Zdravíme budoucí majitele našich štěňátek z chovné stanice Calchott, to bude také příjmení všech chlupáčů.

Ze života štěňat – 28. den

Utíká to, dnes nám jsou čtyři týdny, ráno jsme opět dostali pastu na odčervení, nic moc, ale co se dalo dělat, páníček byl nekompromisní.

Ze života štěňat – 35. den

Máme za sebou už 5 týdnů s naší psí smečkou. Štěňata baští namočené a trochu rozmixované granule, začali jsme jim do toho přidávat ještě rýžovou kaši s mrkví a vajíčky na tvrdo.

Ze života štěňat – 42. den

Zdravíme z Vochova, štěňátkům je 6 týdnů a všichni mají konečně nové majitele. Poslední zájemci se na ně byli podívat v neděli.

Ze života štěňat – 49. den

Dnes „slavíme“ 7 týdnů s psími „draky“. Když začnou dovádět, ví o nich bezpečně celá ulice, proto se na ně taky byli už skoro všichni podívat.

Ze života štěňat – 56. den

Dnes se už loučíme, osm týdnů se štěňátky uběhlo jako voda. V sobotu u nás byla paní Pachová z KŠSP na kontrole vrhu.

Ze života štěňat – mimořádná aktualita

V minulé aktualitě jsme se loučili, ale až dnes nám kamarád – fotograf poslal fotky, doplnili jsme je do fotogalerie a budeme moc rádi, když si je prohlédnete.