Ze života štěňat – 56. den

V pátek 23. července 2021 nastane den D, budeme předávat první fenku novým majitelům. Další dva pejsci půjdou do světa v sobotu, dvě štěňata v neděli, jedno v úterý, pouze Akym s námi zůstane až do další soboty. Jsme za to moc rádi, Cali si bude mít možnost pomalu zvykat, že její „chlupaté děti“ postupně opouštějí rodnou boudu.

Ve středu u nás byli kamarádi, dali jsme jim při odchodu na zkoušku jednoho pejska do náruče, abychom zjistili, jak bude Cali reagovat. Vyprovodila všechny až k vrátkům a když se za nimi zavřely dveře, otočila se a šla za ostatními štěňaty. Se všemi chlupáči se budeme loučit s těžkým srdcem, ale věříme, že se jim bude v nových domovech líbit, budou tam spokojení a novým páníčkům budou dělat jen radost.

Máme pro všechny jednu úplně čerstvou zprávu: tátovi štěňat, Čikovi, se v červnu zadařilo na výstavě a tento týden se jeho chovatelka dozvěděla, že Art Deko je Českým šampionem. Máme z toho velkou radost. Máma Cali je sice díky nám taková Popelka, ale ze strany táty mají štěňata všechny předpoklady pro skvělou budoucnost.

Zdravíme naposledy nové majitele štěňat a chceme je poprosit o občasné zaslání fotek a zpráv o úspěších i nezdarech jejich mazlíčků. Budeme se na všechny informace o našich chlupáčích těšit a o snímky se podělíme i s paní Suchopárovou, která se o první potomky Čika také hodně zajímá. Pokud budete mít k péči a výchově štěňat jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám v rámci svých znalostí a zkušeností poradíme. Chovatelka Čika je daleko před námi, co se týká přípravy a účasti na výstavách, nejnovější ocenění Art Deka tomu ostatně odpovídá. Kontakt na ni najdete na webu naší chovatelské stanice. Nabídla se, že i ona vám bude v případě potřeby nápomocná.

Loučíme se tímto se všemi štěňaty vrhu A naší chovatelské stanice a přejeme jim do dalšího života hlavně hodně zdraví a co nejvíce společných zážitků s novými páníčky.

Aktualizovanou fotogalerii štěňat a jejich vývoje najdete tradičně v sekci Štěňata / Fotogalerie. Tentokrát jsme připravili i fotogalerie každého z mazlíčků, které najdete hned po té společné.

Poslední námi sledované váhové přírůstky a první fotografie všech narozených štěňátek si můžete prohlédnout v sekci Štěňata / Vrh A. Navíc si nyní můžete porovnat „vstupní“ a „výstupní“ fotografii každého štěňátka, abyste viděli, jakou cestu během těch několika týdnů ušli.

Mějte své pejsky rádi, všichni jsou prostě úžasní!